Roboty koszące trawę

Biały robot koszący trawę marki Ambrogio.

Roboty koszące trawę Ambrogio

Są to roboty koszące na trawę na powierzchni od 600 m2 do 20 tys. m2. Ponieważ mogą pracować na zboczach o nachyleniu do 75%, nadają się doskonale na strome zbocza. Wybrane modele, poza typowymi czujnikami zderzenia wyposażone są w radary lokalizujące przeszkody oraz mogą mieć łączność GSM i GPS. Napęd na 4 koła w niektórych modelach tych robotów do koszenia trawy, pozwala im poruszać się w bardzo trudnym terenie. Poza tym dostępne są modele nie wymagające przewodu obwodowego które nawigowane są wyłącznie sygnałem radiowym i GPS.

Szczegółowe informacje dotyczące modeli robotów koszących wraz z cenami zaprezentujemy chętnie w spersonalizowanej ofercie.

Czarny robot koszący trawę marki TechLine.

Roboty koszące trawę Tech Line

Kosiarki automatyczne wyposażone mogą być w system nawigacji satelitarnej RTK umożliwiającym poruszanie się po trawniku bez przewodu ograniczającego zachowując dokładność lokalizacji w zakresie 5 cm. Dzięki temu, system taki eliminuje pracę losową, umożliwiając olbrzymi wzrost wydajności kosiarki automatycznej oraz zmniejszenie czasu potrzebnego do skoszenia trawnika.

Szczegółowe informacje dotyczące modeli robotów koszących wraz z cenami zaprezentujemy chętnie w spersonalizowanej ofercie.

Niebieski robot koszący trawę marki Wiper Premium.

Roboty koszące trawę Wiper Premium

Wszystkie roboty do koszenia trawy wyposażone są w dedykowaną, łatwą w obsłudze aplikację. Posiadają one baterie o dużej pojemności pozwalające nawet na kilkugodzinną pracę w jednym cyklu koszenia. Są to kosiarki automatyczne o jakości premium.

Szczegółowe informacje dotyczące modeli robotów koszących wraz z cenami zaprezentujemy chętnie w spersonalizowanej ofercie.

Roboty koszące trawę ZCS

Włoska firma Zucchetti Centro Sistemi, produkuje roboty do koszenia trawy pod trzema w/w markami w wielu kanałach dystrybucji. Odpowiadające sobie modele robotów koszących każdej z tych marek są identyczne zarówno pod względem technicznym jak i programowym. Są również sprzedawane w zasadzie w takich samych cenach. Poza samą kwestią wyglądu – gustu, warto jednak również uwzględnić preferencje sprzedawcy – instalatora. Z doświadczenia wiemy, że każdy produkt, mimo szeregu zalet może mieć i słabe strony. Chcąc zapewnić Państwu najwyższy standard obsługi, niezawodny i szybki serwis w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych, sami musimy mieć zapewnione wsparcie, dostęp do części zamiennych i szkoleń dystrybutora. Działając na rynku już wiele lat wiemy na co zwrócić uwagę, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę na lata.

6 lat gwarancji (wybrane modele)

Na trudne trawniki

Najwyższa jakość

Profesjonalny serwis