Modele robotów koszących

Ambrogio

Są to kosiarki automatyczne na trawniki o powierzchni od 600 m2 do 20 tys. m2. Mogą pracować na zboczach o nachyleniu do 75%. Wybrane modele, poza typowymi czujnikami zderzenia wyposażone są w radary lokalizujące przeszkody, mogą mieć łączność GSM i GPS. Napęd na 4 koła w niektórych modelach tych robotów do koszenia trawy, pozwala im poruszać się w bardzo trudnym terenie….

Szczegółowe informacje dotyczące modeli robotów koszących wraz z cenami znajdują się na stronie dystrybutora:

Tech Line

Roboty koszące wyposażone mogą być w system nawigacji satelitarnej RTK umożliwiającym poruszanie się po trawniku bez przewodu ograniczającego zachowując dokładność lokalizacji w zakresie 5 cm. System taki eliminuje pracę losową, umożliwiając olbrzymi wzrost wydajności kosiarki automatycznej oraz zmniejszenie czasu potrzebnego do skoszenia trawnika.

Szczegółowe informacje dotyczące modeli robotów koszących wraz z cenami znajdują się na stronie dystrybutora:

Wiper Premium

Wszystkie roboty do koszenia trawy wyposażone są w dedykowaną, łatwą w obsłudze aplikację. Posiadają one baterie o dużej pojemności pozwalające nawet na kilkugodzinną pracę w jednym cyklu koszenia. Są to kosiarki automatyczne o jakości premium.

Szczegółowe informacje dotyczące modeli robotów koszących wraz z cenami znajdują się na stronie dystrybutora:

Kosiarki automatyczne ZCS

Włoska firma Zucchetti Centro Sistemi, produkuje roboty do koszenia trawy pod trzema w/w markami w wielu kanałach dystrybucji. Odpowiadające sobie modele robotów koszących każdej z tych marek są identyczne zarówno pod względem technicznym jak i programowym. Są również sprzedawane w zasadzie w takich samych cenach. Poza samą kwestią wyglądu – gustu, warto jednak również uwzględnić preferencje sprzedawcy – instalatora. Z doświadczenia wiemy, że każdy produkt, mimo szeregu zalet może mieć i słabe strony. Chcąc zapewnić Państwu najwyższy standard obsługi, niezawodny i szybki serwis w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych, sami musimy mieć zapewnione wsparcie, dostęp do części zamiennych i szkoleń dystrybutora. Działając na rynku już wiele lat wiemy na co zwrócić uwagę, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę na lata.

6 lat gwarancji (wybrane modele)

Na trudne trawniki

Najwyższa jakość

Profesjonalny serwis